Cookies
Strona wykorzystuje pliki Cookie zgodnie z Polityką Prywatności
Strona główna teatru
Jak oglądać

Jak oglądać

Jak korzystać z VOD Teatru Wielkiego w Poznaniu?

1. Wejdź na www.vod.opera.poznan.pl. Aby uruchomić usługę VOD, musisz być zalogowany/-a w serwisie. Jeśli nie posiadasz konta, wybierz przycisk ZALOGUJ SIĘ, który znajduje się w prawym górnym rogu strony.

2. Po kliknięciu, na stronie pojawi się okno. Wybierz przycisk ZAŁÓŻ KONTO, aby przejść do rejestracji. W następnym kroku wypełnij: adres e-mail, hasło, imię i nazwisko oraz kraj. Zaakceptuj Regulamin i – jeśli chcesz otrzymywać dodatkowe informacje – wybierz opcję Newsletter. Następnie wybierz przycisk ZAŁÓŻ KONTO.
3. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w link, dzięki któremu potwierdzisz rejestrację swojego konta w VOD Teatru.

4. Po potwierdzeniu rejestracji, na stronie pojawi się komunikat o założeniu konta. Ponownie wybierz przycisk ZALOGUJ SIĘ, który znajduje się w prawym górnym rogu strony. W oknie wpisz adres mailowy (podany podczas rejestracji) oraz hasło, a następnie wybierz przycisk ZALOGUJ SIĘ.
5. Wybierz wydarzenie, które chcesz oglądać. Dostępne spektakle i koncerty znajdują się pod banerem głównym.

6. Po wybraniu wydarzenia, zostaniesz przeniesiony na podstronę spektaklu. Wybierz przycisk DOSTĘP ONLINE znajdujący się pod zdjęciem głównym. Pojawi się okno informacyjne – Wybierz przycisk ZAPŁAĆ, który przeniesie Cię do procesu płatności online.

7. Po opłaceniu dostępu, wróć na podstronę wybranego spektaklu i wybierz ikonę PLAY widoczną na banerze spektaklu. Życzymy miłego oglądania!